Pomoc
Musisz uaktualnić Flash Playera
Musisz uaktualnić Flash Playera
GoSaleRTV i AGDTV, Video i DVD Pozostałe
Aukcja


 
GoSale
Popcorn Hour C200 (Numer 373503)

Dane
Cena Kup Teraz! 1 279.00 zł
Do końca Zakończona
15 stycznia 2018 roku o godz.: 08:00:43
Dodaj do obserwowanych aukcji
Sprzedający www.audiotrendt.com.pl (0)
Zadaj pytanie sprzedającemu
Pokaż aukcje użytkownika
Lokalizacja Kraków
Uwagi Użytkownicy bez pełnej aktywacji konta nie mogą brać udziału w tej aukcji.
Koszt przesyłki pokrywa Kupujący

Transport
Płatność
Przesyłka kurierska
Odbiór osobisty
Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) Koszt: 30.00 zł

Dodatkowe informacje
1. Szybka i tania przesyłka.

2. Przesyłka standardowa.
( Przelew, Gotówka )

3. Odbiór osobisty w naszym salonie AUDIOtrendt Kraków al.Pokoju 82
tel/fax 126861015, kom 791063315 e-mail: fhrynex1@tlen.pl

4. Do towaru dołączamy paragon fiskalny, lub FV.

Bank Pekao S.A. Kraków: 84 1240 4605 1111 0000 5468 3156

Salon czynny:

od poniedziałku do piątku, do godz. 11.00 do 18.00
sobota od 10.00 do 14.00
niedziela nieczynny
Opis

Popcorn Hour C200 zapraszamy na prezentację !!!

 

Popcorn Hour C200 zapraszamy na prezentację !!!

 

Salon AUDIOtrendt Kraków al.Pokoju 82

 

tel. 791063315 tel. 509188477

 

tel./fax 012 6861015

 

 

F.H.RYNEX - Audiotrendt Kraków jest autoryzowanym dealerem produktów POPCORN HOUR 

 

Popcorn HourC200 Zapraszamy na prezentację !!!    

Popcorn Hour C200 to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych na rynku. Urządzenie zbudowano w oparciu o mocny procesor Sigma Designs SMP8643 (667MHz) zapewniający odtwarzanie wszelkich materiałów audio i wideo w SD i HD. Nowy interfejs użytkownika wprowadzony w listopadzie 2010, pozwala na graficzne przeglądani biblioteki mediów z wieloma opcjami selekcji i wyszukiwania. Urządzenie wyróżnia się dużą obudową z nawigacyjnym wyświetlaczem LCD i miejscem na zamontowanie napędu Blu-Ray. Rozbudowane opcje pracy w sieci 100/1000Mbit zapewniają serwery UPnP, MyIHome, Samba, FTP, NFS oraz klient SMB, FTP, NFS, BitTorrent i Usenet. Dostęp do internetu pozwala na oglądanie filmów i zdjęć oraz słuchanie muzyki pobieranej z sieci. Usługa Application Market umożliwia pobieranie i instalowanie dodatkowych aplikacji, gier i serwisów internetowych, przygotowywanych przez producenta i firmy niezależne. Stale rozwijane oprogramowanie zapewnia m.in. prostą wielozadaniowość, jest przejrzyste i intuicyjne, obsługuje także język polski. Do sterowania urządzeniem służy podświetlany pilot radiowy.

Odtwarzacz Popcorn Hour C200 to bezkompromisowy odtwarzacz zbudowany w oparciu o nowoczesny układ Sigma SMP8643. Od momentu wprowadzenia na rynek jest jednym z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnym na świecie. Nowy procesor Sigma SMP8643 jest niemal dwukrotnie szybszy od swojego poprzednika, modelu SMP8635. Duża wydajność jednostki głównej przekłada się na wyższy komfort obsługi oraz nowe możliwości sprzętu.

C200 to optymalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie bez problemu radzi sobie z najnowszymi formatami audio i wideo, wliczając w to formaty wysokiej rozdzielczości obrazu i wielokanałowego dźwięku o wysokich współczynnikach bitrate. C200 obsługuje formaty MPEG2, WMV VC1 i MPEG4 (w tym H264/AVCHD) o przepustowości do 60Mbps, odtwarza obrazy ISO płyt DVD oraz BluRay, zapewniając najwyższej jakości obraz w rozdzielczości 1920x1080 (Full HD). Jest niezastąpionym urządzeniem do gromadzenia i odtwarzania materiałów wideo kopiowanych bezpośrednio z kamer video nagrywających w HD. Sprzętowe wsparcie procesora dla dekodowania obrazów JPG pozwala na bezproblemową realizacje efektownych pokazów slajdów.
Pod względem uniwersalności i ilości opcji połączeń i dostępu do danych urządzenie nie ma sobie równych. Sieć Gigabit LAN (WLAN b/g/n w opcji) oraz mnogość zaimplementowanych protokołów zapewniają pełną integrację z siecią lokalną i kontakt z mediami w internecie (odtwarzanie strumieniowe). 4 porty USB to możliwość podłączenia dysków i pamięci USB, czytników kart pamięci, aparatów i kamer cyfrowych i innych urządzeń pracujących w standardzie dysków USB. Klasyczne dyski twarde, które można wbudować w urządzenie, zapewniają szybki i łatwy dostęp do zgromadzonych plików, zarówno dla użytkownika przez ekranem TV, jaki zdalnym użytkownikom z sieci LAN. Opcja montażu napędu BluRay i odtwarzania filmów bezpośrednio z płyty zamyka listę obsługiwanych mediów.
Obudowę C200 cechuje wysoka jakość wykonania i duża funkcjonalność, na którą wpływa m.in duży wyświetlacz LCD służący do nawigacji bez właczania TV, klawisze sterujące na froncie, wolne gniazdo do zamontowania dodatkowego dysku lub napędu płyt DVD/BD oraz porty cztery USB umieszczone parami zarówno na froncie jak i na tyle urządzenia. Wewnątrz obudowy jest miejsce do zainstalowania dysku 2.5". Dodatkowe gniazdo (szuflada) pozwala na montaż drugiego, pełnego dysku 3.5" lub napędu płyt. W wypadku montażu napędu BluRay (standardowy, komputerowy napęd SATA), odtwarzacz pozwala na oglądanie filmów bezpośrednio z płyty, niczym nie ustępując stacjonarnym odtwarzaczom BD.
Obudowa C200 ma szerokość 43cm, dopasowaną do szerokości standardowych komponentów sprzętu AV. Płyta główna odtwarzacza ma format mini-ITX. Użytkownicy, dla których prezentacja sprzętu ma kluczowe znaczenie mogą bez większych problemów zastosować alternatywną obudowę.
W zestawie z odtwarzaczem C200 znajduje się radiowy pilot zdalnego sterowania. Wykorzystanie fal radiowych pozwala na sterowanie odtwarzaczem bez kontaktu wzrokowego ze sprzętem. Dodatkowe złącze na tylnej ściance urządzenia pozwala na podłączenie czujnika IR do korzystania z klasycznych pilotów na podczerwień. Czujnik IR jest wyposażeniem opcjonalnym.
Dostępna jest także opcja korzystania z połączeń bezprzewodowych w standardzie WLAN 802.11b/g/n w oparciu o wewnętrzną kartę WiFi typu miniPCI lub o adapter Wifi za złączem USB.

Wielowątkowe menu pozwala uruchomić równolegle odtwarzacz muzyki, pokaz slajdów, przeglądanie serwisów WWW i sprawnie przełączać się miedzy nimi.

W sieci lokalnej C200 pozwala na udostępnianie i współdzielenie filmów, muzyki i zdjęć. Może pełnić funkcję klasycznego serwera mediów (Samba, FTP, NFS, UPnP), oraz serwera mediów udostępnianych przez interfejs HTTP (myIHome). Jako klient obsługuje protokoły SMB, NFS oraz UPnP. Obsługuje serwery mediów pracujące w HTTP, takie jak dedykowany myIHome, oraz serwery oferowane przez niezależnych dostawców, takie jak WizD, SwissCenter, Llink, GB-PVR. Opcje pracy w sieci zamyka wbudowany klient BitTorrent oraz klient grup Usenet.
Urządzenie jest zgodne z protokołami Windows Media Connect, Windows Media Player NSS oraz Bonjour dla komputerów z systemem MAC OS.
Podobnie jak w wypadku starszych odtwarzaczy NMT, C200 może być rozszerzany o instalacje dodatkowych serwisów sieciowych, publikowanych przez niezależnych autorów.
Główne cechy odtwarzacza:
•Złącze HDMI (1.3), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) i obsługą trybu 24p oraz formatów Audio HD (dekodowanie oraz tryb passthrough dla DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD)
•Cyfrowe optyczne oraz koaksjalne wyjścia audio
•Złącze sieci Gigabit Ethernet (RJ45)
•Wewnętrzna karta WiFi (802.11b/g/n) ze złączem miniPCI jako opcja.
•Opcja podłączenia wewnętrznego dysku SATA 2.5"
•Opcja podłączenia dodatkowego dysku SATA 3.5" lub napędu DVD/BD
•4 złącza host USB 2.0 do podłączania zewnętrznych pamięci i dysków USB, a także klawiatury.
•Odtwarzanie wideo w HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), WMV innych, obsługa MKV
•Odtwarzanie filmów BluRay z wbudowanego czytnika płyt BD (czytnik jest wyposażeniem opcjonalnym).
•Obsługa napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w kontener MKV i M2TS
•Wbudowany Media Jukebox (NMJ) - pozwala na katalogowanie, wyszukiwanie o przeglądanie plików z dysku przy użyciu atrakcyjnego graficznego interfejsu.
•Dekodery audio dla FLAC, OGG, ADIF, ADTS, AC3, DTS, APE i innych
•Gapless playback - odtwarzanie plików muzycznych bez przerw, shuffle - odtwarzanie w losowej kolejności.
•Obsługa plików graficznych JPG, BMP, GIF (JPG wspierany sprzętowo przez procesor), informacja o parametrach zdjęcia (JPG) z danych EXIF
•Klient Samba, NFS i UPnP/DLNA, pozwalający na odtwarzanie materiałów przez sieć lokalną.
•Klient Bittorrent.
•Wielowątkowe menu, pozwala uruchomić równolegle odtwarzacz muzyki, pokaz slajdów, przeglądanie serwisów WWW itd i sprawnie przełączać się miedzy nimi
•Obsługa serwisów internetowych, odtwarzanie strumieni video i audio z internetu (audio/video podcast, online TV, internet radio).
•Serwer NAS, FTP, NFS, Media server, UPnP, klient grup usenetowych
•Application Market - aplikacje internetowe oferujące dostęp do serwisów audio i wideo, serwisów społecznościowych gier i innych
•Wyświetlacz LCD pozwalający na pełną nawigację po dyskach, sieci lokalnej i internetowych stacjach radiowych, bez włączania TV.
•Wielojęzyczne menu obejmujące także język polski, obsługa polskich znaków w napisach.
•Płyta główna w formacie mini-ITX pozwala na zastosowanie alternatywnej obudowy dla odtwarzacza.
•Gwarancja 24 miesiące

W zestawie
•odtwarzacz Popcorn Hour C200
•pilot zdalnego sterowania
•antena radiowa odbiornika pilota
•baterie do pilota
•kabel sieciowy
•instrukcja QuickStart (angielska i polska)
•gwarancja 24 miesięce

UWAGA MOŻNA OCZYWIŚCIE ZAMÓWIĆ ODTWARZACZ ROZBUDOWANY O DYSK HDD OD 250GB DO 2TB, NAPĘD BLU RAY, ORAZ KARTĘ WiFi ( wycena na maila )

SPECYFIKACKA

 

Konstrukcja

:

Procesor:

Obudowa

Sigma Designs SMP8643, MIPS, 667MHz, Secure CPU For DRM and CA software: 333MHz
Pamięć: 512MB DDR2 DRAM, 256MB NAND Flash Płyta główna odtwarzacza ma format mini-ITX, zasilanie w standardzie ATX Connector.
:

Metalowa, czarna, chłodzona pasywnie. Producent przewidział opcję podłączenia wentylatora w obudowie oraz na procesorze. Jest to rozbudowa opcjonalna. Zestaw złącz AV znajduje się na tylnim panelu, ekran LCD, przyciski sterujące i dwa porty USB umieszczone są na froncie odtwarzacza. Na tylniej części obudowy umieszczono trzy otwory dla zamontowania anten karty WiFi dla standardu 11n Uniwersalna szuflada (zatoka) dla napędów 5.25" pozwala na zamontowanie napędu CD/DVD/BD (standardowy komputerowy napęd SATA) lub dodatkowego dysku 3.5" SATA. Miejsce na dodatkowy dysk 2.5" przewidziano pod zatoką na napęd płyt. Przcisk DIM obok wyświetlacza zmienia jasność i wyłącza podświetlenie LCD. Radiowy pilot zdalnego sterowania działa w paśmie 2.4Ghz. Antena zapewniająca łączność z pilotem znajduje się na tylnej ściane urządzenia.

Dysk

Interfejs SATA (dwa złącza), akceptuje dyski SATA oraz SATA II Obudowa jest przystosowana do montażu jednego wewnętrznego dysku SATA 2.5" oraz dodatkowego dysku 3.5" w szufladzie dostępnej od frontu urządzenia. Obsługiwane pojemności: do 1000GB dla dysków 2.5" oraz 2000GB dla 3.5" (zapewne większe też, ale nie były testowane) Obsługiwane formaty partycji: EXT2, EXT3, FAT32, NTFS Odtwarzacz może pracować bez dysku. Do uruchomienia serwera Samba, NFS, FTP, UPnP, klienta BitTorrent wymagane jest zainstalowanie i sformatowanie dysku w obudowie.

Napęd CD/DVD/BR

W obudowie można zainstalować napęd płyt CD/DVD/BR, pełnego formatu 5.25", ze złączem SATA. Obsługiwane formaty: CD Audio, CD Data, DVD Data, DVD Video (także płyty zabezpieczone, z kodem regionalnym), BluRay Video, BluRay Data, obsługa BD Live.
Lista napędów zgodnych publikowana jest na stronach http://www.networkedmediatank.com/wiki/index.php/C-200_Compatibility_Lists UWAGA! Do odtwarzania filmowych płyt BluRay, gdy nie jest zainstalowany wewnętrzny dysk, koniecznie jest podłączenie dodatkowej pamięci pendrive do portu wewnętrznego USB, z co najmniej 2GB wolnego miejsca.

Złącza

Wyjście HDMI (do 1080p 60Hz, obsługa CEC, 36bpp deep color, 12-bit xvYCC processing i HDCP v1.2) Wyjście Video Composite (PAL/NTSC)
Wyjście Video Component (do 1080p)
Wyjście S-Video Wyjście Audio stereo (2x chinch) Wyjście cyfrowe audio (optyczne) Wyjście cyfrowe audio (elektryczne) Złącze LAN 10/100/1000 Base-TX,

Wyświetlacz LCD

Technologia: LCD
Rozdzielczość: 192x64 (białe litery na niebieskim tle) Regulowane podświetlenie z możliwością całkowietego wyłączenia. Regulowany kontrast (pokrętłem wewnątrz obudowy, na wewnętrznej stronie płytki z wyświetlaczem.) Wyświetlacz obsługuje polskie litery, informacje o nawigacji wyświetlane są po Polsku.

Obsługiwane formaty (kontenery) wideo

ASF/WMV [.ASV, .WMV]
MOV (H.264)/MP4/RMP4 [.MOV, .MP4]
MPEG1/2 PS [.M2P, .MPG, .DAT, .VOB, .MPE, .MPEG, .VRO]
MPEG1/2/4 Elementary [.M1V, .M2V, .M4V]
MPEG2 Transport Stream [.TS, .TP, .TRP, .M2T, .M2TS, .MTS]
AVI [.AVI, .DIVX]
Matroska [.MKV]
RealMedia RMVB (funkcjonalnośc wprowadzona w styczniu 2010 - jeszcze nie pełna, w trakcie dopracowywania) Inne: obrazy ISO płyt DVD, kopie płyt DVD (IFO) - pełne odtwarzanie z nawigacją, format AVCHD z nawigacją, bezpośredni odczyt płyt BluRay. Obsługa obrazów ISO płyt BD oraz pełnych plikowych kopii płyt (katalog BDMV) - pełna obsługa z menu.

Obsługiwane kodeki wideo

XVID SD/HD
MPEG-1
MPEG-2 MP@HL
MPEG-4.2 ASP@L5, 720p, 1-point GMC
MPEG-4.10 (H.264) : BP@L3, MP@L4.0, HP@L4.0, HP@L4.1
WMV9 : MP@HL
SMPTE 421M (VC-1) : MP@HL, AP@L3
Akceptowane bitrate do 60Mbps.

Obsługiwane formaty (kontenery) audio

WAV [.wav, .pcm] (także z dźwiękiem 5.1 do 96kHz i 2.0 do 192kHz) ADIF, ADTS [.aac] M4A [.m4a] OGG [.ogg] ASF/WMA [.asf, .wma] FLAC [.flac] (także z dźwiękiem 5.1 do 96kHz i 2.0 do 192kHz) MPEG audio [.mp1, .mp2, .mp3, .mpa] (z obsługą tag-ów)

Obsługiwane kodeki audio

Dolby Digital (AC3), Dolby TrueHD
DTS, DTS-HD/MA
Microsoft WMA, WMA Pro
MPEG-1 Layer 1, 2, 3
MPEG-4 AAC-LC
MPEG-4 HE-AAC
MPEG-4 BSAC
LPCM
FLAC
Vorbis

Obsługiwane próbkowanie 8, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 oraz 96 kHz Obsługiwane rozdzielczości 16, 20, 24 oraz 32 bitów/kanał UWAGA: formaty mogą zostać dodane lub rozszerzone w przyszłości w nowszych wersjach oprogramowania.

Opcje przetwarzania audio

Niezależne ustawienie RAW/PCM dla wyjść cyfrowych, dla formatów: AC3, AAC, WMA Pro, DTS. Opcja konwersji DTS-MA do DTS. Dekodowanie DTS/DTS-MA/AC3/TrueHD (itd) do PCM 2.0 lub to PCM multichanel (max 5.1) PassThrough (RAW) dla: DTS, DTS-HD HR, DTS-HD MA, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD
Możliwość wyłączenia audio na HDMI

Obsługiwane formaty napisów

MicroDVD [.sub]
SubRip [.srt]
Sub Station Alpha [.ssa]
SUB/IDX
PGS (napisy z plików m2ts, format BluRay) Pełna obsługa napisów (i innych opcji) dla kopii DVD (ISO/IFO) Obsługa napisów z polskimi znakami. Opcje zmiany wielkości, położenia, koloru (dla czcionki i tła) i czasowej synchronizacji z obrazem.

Obsługiwane formaty zdjęć

JPEG (Baseline, dekodowany sprzętowo) Animowany GIF89a BMP PNG (w trybie przeglądarki internetowej) Obsługa danych EXIF dla JPG (data i godzina zdjęcia, przesłona, ekspozycja, ISO)

Praca w sieci

Protokoły: - Bonjour (dla MAC OS) - UPnP SSDP - UPnP AV - Windows Media Connect (możliwość zdalnego streaming z Windows 7 przez funkcję PLAY TO) - Windows Media Player NSS - SMB (Samba) - FTP - NFS Dostęp do zasobów sieciowych: - NFS - UPnP - Windows Media Player NSS - Dedykowane serwery mediów działające na HTTP: myiHome, myiHomeLite, myiHomeMS (UPnP), MSP Portal - Zgodne serwery mediów:

Osiągi

Pomiary wykonane dla C200 podłączonego do sieci 1GBit i komputera PC z kartą 1GBit. W trakcie testów odtwarzacz nie wykonywał żadnych dodatkowych prac, wygaszacz ekranu był wyłączony. FTP: zapis dużego pliku na C200: 14MB/s (112Mbps) FTP: odczyt dużego pliku z C200: 10MB/s (80Mbps) SMB: zapis dużego pliku na C200: 3.5MB/s (28Mbps) (!!!*) SMB: odczyt dużego pliku z C200: 12MB/s (96Mbps) *Pomiary wykonane był dla C200 z oprogramowaniem (firmware) 02-01-090904-19-POP-408, którego osiągi są jeszcze poprawiane przez producenta.

Przeglądarka WWW

Zgodna z HTML 3.2, częściowo zgodna z HTML 4.0 Zbudowana na bazie Firefox v0.9 Brak obsługi Javascript oraz styli CCS - w praktyce uniemożliwia korzystanie ze rozbudowanych stron nie dedykowanych dla odtwarzacza. Obsługa stron kodowych iso-8859-1 oraz UTF-8 (polskie znaki wyświetlane dla stron w UTF-8) Dedykowane rozszerzenie interfejsu pozwalające na łatwą obsługę i nawigację za pomocą pilota (w tym wprowadzanie tekstów) Obsługa cookies
Obsługa pełnych ramek graficznych Pamięć podręczna (cache) dla stron HTML i ładowanych plików Automatyczna synchronizacja z serwerami czasu Obsługa grafik w formatach GIF87, animowany GIF89a, JPEG, JPEG progresywny Obsługa grafik w formacie PNG (Portable Network Graphics)
Przeglądarka pracuje w maksymalnej rozdzielczości 720p (ze skalowaniem do 1080p) Możliwość ręcznego wprowadzenia dowolnego adresu strony WWW oraz zapisania adresów w postaci trwałych linków w menu.

Dedykowane serwisy WWW dostępne z menu (stan na czerwiec 2009

Wideo : Vuze, Revision 3, Videocast, CNET TV, Mediafly, Veoh, Mevio, Bliptv, Break Podcast, CBS Evening News, CNN Anderson Cooper 360 Daily, CNN The Larry King Podcast, NBC Today Show, The CNN Daily, CNN In Case You Missed It, NBC Nightly News, NBC Meet The Press, CBS Face the Nation, Podfinder UK, Motorz
Audio : Jamendo, iPodcast, BBC Podcast, Namuh Media, Indiefeed, CNN News, ABC News
Zdjęcia : Flickr, Picasaweb, Pikeo, 23, Photobucket, SmugMug RSS : Yahoo! Weather, NMT Forum, Bloglines, Cinecast, MSNBC News, Traffice Condition, Yahoo! Traffic Alerts, Yahoo! News, Weather Bug Peer-to-peer TV :

Opcje odtwarzania plików

Możliwość odtwarzania muzyki w tle, m.in przy wyświetlaniu zdjęć. Radio internetowe (obsługa strumieni Shoutcast server MP3 Internet Radio) Kontrola odtwarzania - Play/Pause - Go to (znajdź wg czasu) - Go to (skocz do 10%/20%/30% itd, dla plików wideo, przeskok do przodu/do tyłu o n * 30sek)) - szybkie przewijanie przód (w tył dla ograniczonej ilości materiałów) - odtwarzanie w zwolnionym tempie Obsługa list odtwarzania (playlist) dla audio i wideo (pls, m3u oraz przez serwer myIHome)
Odtwarzanie MP3 z album art
Współpraca z dedykowanymi serwerami (jak myiHome Lite) pozwala na odtwarzanie materiałów medialnych z różnych platform (Windows XP, Mac OS and Pocket PC) za pośrednictwem przeglądarki WWW.

Inne

DRM: Cardea DRM (WMDRM-ND), Janus DRM (WMDRM-PD)
Możliwość podłączenia klawiatury USB Wygaszacz ekranu Kontrola rodzicielska Możliwość rozbudowy oprogramowanie przez niezależnych producentów i programistów - wsparcie zapewnia producent firmwareu. Stale rozwijane, częściowo otwarte oprogramowanie firmowe, bazujące na systemie Linux. Uaktualnianie oprogramowania przez internet.

Zasilanie

Pobór prądu: 13W sama elektronika (bez dodatkowych napędów), maksymalnie 70W Zasilanie pilota: 2x AAA (baterie są w zestawie)

Wymiary

Wymiary: 425mm x 290mm x 80mm (S x G x W)

Waga

Odtwarzacz: 3.7kg

tabela sieciowej kompatybilności (urządzeń z oferty Human Media) Złącza HOST USB 2.0 (5 gniazd zewnętrzne i jedno wewnętrzne) Złącze zewnętrznego czujnika podczerwieni dla obsługi klasycznego pilota IR. Złącze miniPCI (wewnętrzne) dla podłączenia karty WiFi standardu 11n (jako opcja, adapter będzie w przyszłości sprzedawany oddzielnie) Złącze zasilania 110-240V AC WizD, SwissCenter, Llink, GB-PVR.
Menadżer pobierania plików - BitTorrent P2P (
Transmission v1.75)
- Menadżer pobierania plików z grup Usenet Tryb serwera NAS: - serwer SMB (Samba) - serwer FTP - serwer NFS - serwer UPnP - serwer myIHome Light (HTTP)
,)SayaTV

 


Internet Radio : SOUTHcast Radio, Radiobox, Live365 Radio
... i wiele innych, w tym także wiele dedykowanych serwisów tworzonych przez niezależnych autorów, m.in: klient poczty GMail, Google Panoramio, BT search, Tune FM, gry itd. (udostępniane zasoby są zależne od pracy zewnętrznego serwera MSP i MSPSite (http://www.mspsite.com/), zmiany w dostępności zasobów nie zależą więc od oprogramowania oferowanego odtwarzacza).
( bez dodatkowych napędów )
 
 
 
Dane do przelewu:
F.H. RYNEX
Al. Pokoju 82
31-564, Kraków
NIP: 679-185-09-84
Numer konta: 84 1240 4605 1111 0000 5468 3156 PEKAO SA
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej Nr.2495/2004 prowadzonej przez Prezydenta
Miasta Krakowa

 


44 wyświetlenia

Moje GoSale   Rejestracja   Aktywacja konta  
Polecamy: Wszystko o Fretkach - O nas - Czcionka: duża średnia mała

GoSale! Wersja BETA - ZGŁOŚ PROBLEM!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

| Katalog Stron-webweb.pl | Linksor | Katalog Stron | Katalog Dobrych Stron | Katalog stron | www.webtree.pl | Aukcje internetowe | e-katalogi.biz | Katalog Stron | CarsRental|
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  • cheap jordans for sale
  • cheap nhl jerseys
  • cheap jerseys wholesale
  • wholesale jerseys
  • wholesale nfl jerseys china
  • jordans shoes